Har du frågor, feedback eller annat?

Du når vår kundtjänst via epost info@bazargross.se eller på telefon: 010 – 550 06 00.
För specifika ärenden hittar du ansvarig person nedan.

Huvudkontor

Aydin Aydin
Ordförande/Grundare
010 – 550 09 01
072 – 058 55 94
aydin@aydin.se

Zeyni Aydin
VD
010 – 550 09 02
010 – 080 29 70
zeyni@aydin.se

Ismail Acar
Försäljnings- och Inköpschef
010 – 550 07 31
076 – 189 46 86
ismail@aydin.se

Adam Szymborski
Inköpschef
010 – 550 07 01
076 – 024 08 40
adam@aydin.se

Zeynep Aydin
Ekonomi
zeynep@bazargross.se

Aram Shabani
Logistik- och Transportchef
073 – 940 04 51
aram.shabani@bazargross.se

Bazar Enköping

Diyar Acar
Enhetschef
010 – 550 07 02
070 – 866 98 53
diyar@bazargross.se

Azra Vejselovic
Säljare/Ekonomi
011 – 333 02 51
azra@bazargross.se

Yasser Yasin
Säljare
010 – 550 07 03
yasser@bazargross.se

Chinor Barawe
Säljare
010 – 550 07 05
chinor@bazargross.se

Bazar Norrköping

Daniel Johansson
Enhetschef
011 – 333 02 63
073 – 577 81 65
daniel@bazargross.se

Azra Vejselovic
Säljare/Ekonomi
011 – 333 02 51
azra@bazargross.se

Maria Ibrahim
Säljare
011 – 333 02 61
maria@bazargross.se

Bazar Borlänge

Robin Kizil
Enhetschef
010 – 550 07 24
070 – 356 53 90
robin@bazargross.se

Bazar Norrland

Adnan Kahteran
Enhetschef
010 – 550 07 11
070 – 250 34 96
adnan@bazargross.se

Daria Goran
Säljare
010 – 550 07 12
073 – 440 69 65
daria@bazargross.se

Armin Kahteran
Säljare
010 – 550 07 13
070 – 653 43 93
armin@bazargross.se

Bazar Karlskrona

Kamal Osman
Enhetschef
010 – 550 07 61
070 – 946 81 38
kamal@bazargross.se

Diab Hassan
Säljare
010 – 550 07 63
070 – 839 48 85
diab@bazargross.se

Bazar Malmö

Cem Aydin
Enhetschef
010 – 550 07 64
cem@bazargross.se

Hasan Akay
Logistikchef
010 – 550 07 65
hasan@bazargross.se

Midyat Food

Aydin Akan
Enhetschef
010 – 550 07 41
072 – 058 55 93
aydin.akan@midyatfood.se

Fuat Uncu
Säljare
010 – 550 07 42
073 – 777 25 93
fuat@midyatfood.se

Här finns vi